Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /libraries/cms/application/cms.php on line 464

Sytuacja, którą dziś możemy zaobserwować na łódzkich ulicach to wynik wieloletnich zaniedbań. Niestety nasze miasto od lat słynie z bardzo słabej jakości nawierzchni dróg. W związku z tym trzeba zadać pytanie Pani Prezydent czy można byłoby przygotować się lepiej do tej sytuacji? Czy można było przewidzieć, że niektóre drogi będą się psuły w większym stopniu? Czy miasto jest gotowe na wypłacenie odszkodowań kierowcom, którzy uszkodzili swoje pojazdy?
Władze Łodzi z dumą ogłosiły po raz kolejny akcję „zgłoś dziurę w drodze”. Skoro magistrat wyręcza się Łodzianami, bo sam nie potrafi poradzić sobie z tym problemem, to może pójdźmy o krok dalej? Niech ZDiT wyposaży każdego kierowcę w zestaw do naprawy nawierzchni i każdy mieszkaniec sam uzupełni ubytki, na które natrafi. ⚒⚒⚒
Dziwi nas to, że mieszkańcy mają zgłaszać dziury w drogach. Czy jest ich tak mało, że urzędnicy ze ZDiT nie mogą się ich doszukać?
Jest jednak ktoś, kto może wybawić nasze miasto i odnaleźć wszystkie ubytki w ulicach
Wzywamy radnego Tomasza Kacprzaka (KO), by jako pierwszy motocyklista w Łodzi, porzucił wypoczynek na nartach, wsiadł na motocykl i zaczął szukać dziur! Ta sprawa dotyczy w końcu także środowiska, które on sam reprezentuje.
O absurdach związanych z naprawianiem łódzkich dróg mówiliśmy dziś wraz z Radosławem Marcem

 


.

274981
Dzisiaj
Wczoraj
Ten tydzień
Ostatni tydzień
Ten miesiąc
Ostatni miesiąc
wszystkie dni
110
97
401
273858
110
3930
274981

twoje IP: 44.192.38.49
2023-02-01 19:53